Grāmatu tirdzniecība, visā Latvijā

Drukāt

Amnis, SIA, veikals Kristīgā literatūra un dāvanas

Lāčplēša 37, Rīga, LV-1011
Kristīgā grāmata, kristīgā literatūra, kristīgā grāmatnīca, bībeles, bībele, (arī vairumtirdzniecība) garīgā literatūra, oblātes, komunikanti, hostias, svētais vakarēdiens, svētā vakarēdiena trauki, komūnija. Dāvanas, kristīgā mūzika, apsveikuma kartītes, rotas, piederumi baznīcām, sakrāli priekšmeti. Biķeri. Sveces, auto,

BingoABC, SIA

Kamēliju 49, Ogre, Ogres n., LV-5041
Apraksts: SIA "BingoABC" mērķis ir palīdzēt attīstīt un veicināt pirmsskolas vecuma bērnu zinātkāri un prasmes. Materiāli ir paredzēti, lai pilnveidotu un attīstītu pirmsskolas vecuma bērnu prasmes, lai uzlabotu sīko motoriku, lai veicinātu izpratni par valodu, lasītprasmi, lai raisītu interesi par matemātiku, skaitļiem un cipariem. Materiāli ir veidoti tā, lai bērns spētu tos veikt pastāvīgi, taču kopīga materiālu izpildīšana ir daudz vērtīgāka gan bērnam, gan vecākam. 

buki.lv, grāmatu internetveikals

Elijas 17, Rīga, LV-1050
Apraksts:

Buki.lv ir grāmatu internetveikals ar plašāko Latvijā izdoto grāmatu sortimentu! Uz pašreizējo brīdi internetveikalā ir pieejamas jau vairāk kā 6000 dažādu nosaukumu Latvijā izdotu grāmatu! Starp jaunākajiem izdotajiem darbiem atradīsiet arī grāmatas, kuras izdotas pirms 10, 15 un 20 gadiem! Grāmatnīcās tās būs beigušās, bet mūsu internetveikalā tās vēl būs pieejamas! Buki.lv priekšrocība ir – viss vienuviet! Tas palīdzēs taupīt gan laiku gan naudu – jums nebūs jāmeklē grāmatas dažādos grāmatu tirdzniecības portālos, visu atradīsiet https://buki.lv/.

Grāmatas par zemākām cenām ir iespējams iegādāties sadaļā: https://buki.lv/category/akcijas.

Grāmatas ir sakārtotas loģiskās kategorijās, lai katrs ātri un ērti varētu atrast savu interesējošo grāmatu! Starp jaunākajiem daiļliteratūras darbiem būs iecienītākie romāni, detektīvi, trilleri, vēsturiskie romāni un monogrāfijas. Arī bērnu grāmatas ir iedalītas nodaļās: stāsti, pasaku grāmatas, krāsojamās grāmatas, uzdevumu un uzziņu literatūra!

Mūsu grāmatu internetveikalā iegādātās grāmatas mēs varam nosūtīt uz jebkuru pasaules valsti! Grāmatas esam piegādājuši uz Ameriku, Austrāliju un pat Taizemi! Mūsu sadarbības partneri piegādes ziņā ir UPS un DPD.

Aisma grāmatnīca

Brīvības 157, Jēkabpils, Jēkabpils n., LV-5201
Grāmatnīca Jēkabpilī, grāmatu apvākošana, diplomdarbu, kursa darbu, dokumentu iesiešana, grāmatvedības pildspalvas, zīmuļi, krāsainie zīmuļi, dāvanu papīrs, skolas piederumi Jēkabpilī, skolas piederumu tirdzniecība

Gaisma, suvenīri, grāmatnīca Ventspilī

Jūras 10, Ventspils, LV-3601
Apraksts: Grāmatas, grāmatu, kancelejas preču tirdzniecība Ventspilī. Suvenīri, lina izstrādājumi.
ZL.LV iesaka

Grāmatas Man, grāmatas internetā

Šmerļa 3, Rīga LV-1006
Apraksts:

Grāmatas man - vietne, kuras grāmatas jūs iedvesmos, palīdzēs iekšējos meklējumos, atbalstīs transformācijas procesā vai vienkārši sniegs sirdsmieru, neatkarīgi no tā, kāds un cik tāls ceļš jau noiet. Grāmatas:

  ✓ Apgaismība, ✓ Astroloģija, ✓ Austrumu filozofija, ✓ Garīgas ziņas, ✓ Jaunākās grāmatas, ✓ Pasaules uzskats, ✓ Personīgā izaugsme, ✓ Skolotāju mācības, ✓ Stāsti dvēselei, ✓ Veselība. Grāmatas tiek piegādātas ar Latvijas Pasts un Omniva pakomāta starpniecību. Grāmatas tiek piegādātas visā Latvijā un Eiropā.

Mācību grāmata, SIA, izdevniecība

Klijānu 8-4.st., Rīga, LV-1013
Apraksts: Mācību grāmatu izdošana un tirdzniecība. Kancelejas preču tirdzniecība.

Litiņa, Grāmatnīca

Brīvības 66-33, Balvi, Balvu n., LV-4501
, viss skolniekam, pildspalvas, burtnīcas, klades, zīmēšanas papīrs, zīmēšanas albums, grāmatas, grāmatu pasūtīšana, grāmatu tirdzniecība , grāmatu veikals, foto albumi, bilžu albumi, dāvanu iesaiņojamie materiāli

Apgāds Zinātne, SIA

Akadēmijas laukums 1-609, Rīga, LV-1050
Apraksts: "Apgāds zinātne" izdod vārdnīcas, monogrāfijas un apcerējumus par Latvijas vēsturi, folkloru, etnogrāfiju, latviešu literatūru, valodu, mākslu, ekonomiju, izcilus antīko domātāju darbus, pētījumus sociālajās zinātnēs. "Apgāds zinātne" ir Latvijas grāmatizdevēju asociācijas biedrs.

Kristīgā literatūra un dāvanas, veikals

Siena 10, Liepāja, LV-3401
Kristīgā grāmata, kristīgā literatūra, kristīgā grāmatnīca, bībeles, bībele, (arī vairumtirdzniecība) garīgā literatūra, oblātes, komunikanti, hostias, svētais vakarēdiens, svētā vakarēdiena trauki, komūnija. Dāvanas, kristīgā mūzika, apsveikuma kartītes, rotas, piederumi baznīcām, sakrāli priekšmeti. Biķeri. Sveces, auto,

PrintPack Service, SIA, kartona kastes, BIG BAG maisi

Piedrujas 7A, Rīga LV-1073
Par uzņēmumu: SIA "PrintPack Service" ir starptautisks uzņēmums, kas uzsāka savu darbību Latvijā 2002.gadā. Nodarbojas ar digitālās drukas iekārtu un materiālu, poligrāfijas drukas materiālu un pakalpojumu sniegšanu tipogrāfijām, iepakojuma materiālu un spec. papīra tirdzniecību. Tehniskā plastmasa.:

Piedāvājam plašu tehnisko plastikātu sortimentu, kā arī uz saviem CNC darbagaldiem pēc jūsu rasējumiem izgatavosim augstas precizitātes detaļas.

No plastmasas un plastmasas pusfabrikātiem izgatavojam dažādus plastmasas profilus, vadotnes, ķēžu veida celiņus, zobratus, ritentiņus, ielikņus, slīdgultņus, vārstus, atlokus un citas detaļas.

Konsultējam par plastmasas izvēles jautājumiem. Sniedzam griešanas, virpošanas, frēzēšanas, urbšanas, liekšanas un pulēšanas pakalpojumus.

Varam ierasties klienta norādītajā vietā, identificēt problēmu un piedāvāt savu risinājumu, dalīties daudzu gadu pieredzē.

 

FF International Movers, SIA

Šarlotes 3, Rīga LV-1001
Pakalpojumi::
  ✓ Pārcelšanās pakalpojumi ✓ Pakošanas pakalpojumi ✓ Uzglabāšana un noliktava ✓ Pakojamā materiāla tirdzniecība un noma ✓ Pārcelšanās tehnika un inventārs, noma ✓ Konsultācijas
Apraksts:

Mēs pārceļamies katru dienu un zinām, kā to izdarīt vislabāk! FF INTERNATIONAL MOVERS komandai ir visplašākā pieredze privātās iedzīves pārvešanā no/uz dzīvokļiem, mājām un rezidencēm. Pārceļoties uz citu valsti, FF INTERNATIONAL MOVERS komanda detalizēti izplānos un noorganizēs visu pārcelšanās procesu un kontrolēs no pašiem pirmsākumiem līdz pilnīgai darbu paveikšanai. BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAS.

“Stills”, SIA, līmētas koka plātnes, koka kastītes

Roceži, "Dižroceži", Laidzes p., Talsu n., LV-3280
Produkti:
  ✓ KASTES KĀ PLAUKTI. No kastēm brīvi komplektējami plaukti. Plauktu tonis un izvietojums pēc izvēles ✓ KOKA KASTĪTES. Interjera priekšmeti lielveikaliem un individuāli pasūtījumi vietējiem uzņēmējiem ✓ PUTNU BAROTAVA. Gaumīgas putnu barotavas no dabīga materiāla ✓ KOKA PLĀTNES (SAGATAVES). Kvalitatīvas ozola un oša līmētās plātnes, galdu virsmas un trepju sagataves ✓ NEAPZĀĢĒTI ŽĀVĒTI DĒĻI. Ražoti no Latvijā augušiem kokiem un žāvēti līdz 8% mitruma līmenim ✓ KOKA KLUCĪŠI. Dabīga un iztēli rosinoša rotaļlieta bērniem dažādās krāsās ✓ Koka vīna kastes, alus kastes, ābolu kastes, puķu kastes, maizes dēļi, gaļas dēļi. ✓ Dabīga koka izstrādājumi gan ikdienai, gan svētkiem.

Projekcijas dizains, SIA, mēbeļu un dizaina salons

Cēsu 20, Rīga, LV-1012
Mēbeles, Mēbeļu tirdzniecība , Virtuves, Projekti, mēbeļu dizains, interjers uz individuālu pasūtījumu Kabineti, grāmatu plaukti.

Balva, SIA, ādas izstrādājumu darbnīca Rīgā

Brīvības 152a, Rīga LV-1012
Ādas izstrādājumu tirdzniecība:

Latvijā ražoti ādas izstrādājumi. Tirgojam ādas izstrādājumus Latvijā un Eiropā. Piedalāmies Latvijas gadatirgos.

Ādas izstrādājumu ražošana: Esam lielākie ādas izstrādājumu ražotāji Latvijā. Izgatavojam prezentreklāmas un ādas izstrādājumus. Strādājam arī pēc individuāla pasūtījuma.

Copy Pro, kopēšana, printēšana, iesiešana

Turpinām strādāt klātienē!
Raiņa bulvāris 17, Rīga, LV-1050
Kvalitāte: Copy Pro izmanto augstas kvalitātes iekārtas. Kopiju un izdruku kvalitāti nodrošina sertificēti iekārtu inženieri un laba, iekārtu tehniskajiem rādītājiem atbilstoša papīra izvēle. Uzņēmums klientiem piedāvā:
  ✓ kopēšanu ✓ izdrukas ✓ iesiešanu ✓ laminēšanu ✓ citus dokumentu pēcapstrādes pakalpojumus

Komforts M, SIA

Tēviņi, "Krištops" , Ozolaines pagasts, Rēzeknes nov. LV-4601
Apraksts:

Piedāvājam kvalitatīvas mēbeles pēc individuāla pasūtījuma. Plašs materiālu un furnitūras piedāvājums, dizainera pakalpojumi.

Mūsdienīgi risinājumi mēbelēm Jūsu interjerā un individuāla pieeja katram klientam.

WMT Baltic, SIA

A.Deglava 166b, Rīga, LV-1021
Mūsu specializācija: WMT Baltic piedāvā plašu reklāmas tehnoloģiju un materiālu klāstu visiem reklāmas speciālistiem, dizaineriem, auto aplīmētājiem, tirdzniecības centriem, mācību iestādēm, pašvaldībām, viesnīcām un visām organizācijām, kur ir nepieciešamība noformēt telpu. Ražošana: Savā tehnoloģiskajā bāzē (vairāk nekā 1500m2) WMT Baltic ražo tehnoloģijas, iekārtas un instrumentus vizuālajai nozarei. Ražojam vakuuma formēšanas iekārtas, 3D reljefa apjomīgas kartes, iekārtas polimēra uzlīmēm, norāžu sistēmas, instruments reklāmas sfērai. Visas tehnoloģijas tiek prezentētas starptautiskajās izstādēs Latvijā, Itālijā, Vācijā, Somijā, Polijā, Nīderlandē, Lietuvā. Piedāvājam saviem klientiem tādus pakalpojumus un tehnoloģijas kā:
  ✓ Industriālā druka ✓ Digitālā griešana ✓ Vakuuma formēšanas tehnoloģija ✓ 3D karšu izdevniecība ✓ Doming tehnoloģija ✓ Instrumentu / aksesuāru ražošana ✓ Alumīnija profilu griešanas kompānija

pirkums.lv, internetveikals

Piedrujas 11, Rīga LV-1073
Mūsu misija:
  ✓ būt lietderīgiem cilvēkiem ✓ ekonomēt klientu naudu un laiku ✓ padarīt klientu dzīvi vienkāršāku un interesantāku
Apraksts:

Mēs strādājam kopš 2003. gada! Preču piegāde notiek visā Latvijā, kā arī ārvalstīs. Pieejami vairāki preču saņemšanas veidi:

  ✓ piegāde Omniva vai Venipak pakomātos (mūsu pastāvīgie reģistrētie klienti, veicot atkārtotus pasūtījumus no 10 EUR, saņem BEZMAKSAS piegādi Omniva vai Venipak pakomātos); ✓ piegāde ar kurjerpastu; ✓ piegāde CircleK, Latvijas pasts pakomātos, DPD Paku skapjos; ✓ piegāde pasta nodaļās; ✓ personīga saņemšana mūsu ofisā Rīgā pēc iepriekšējas vienošanās.

Mēs vienmēr cenšamies piedāvāt klientam izdevīgāku piegādes veidu. Rīgas pilsētas robežās preces tiek piegādātas bez maksas, ja pasūtījumu summa virs 80 EUR. (Pasūtījumiem līdz 80 EUR piegādes maksa ar kurjerpastu ir 5 EUR.) Preču piegādes izmaksas ar kurjerpastu pārējā Latvijas teritorijā ir no 6 EUR līdz 15 EUR. Par lielu un nestandarta paku piegādes cenām lūdzam interesēties, piezvanot uz mūsu veikalu +371 29765977. Preču piegāde notiek pēc iespējas īsākā laikā.

Plūsma, izglītības iestāžu dokumentācija

Pulkveža Brieža 15a-102, Rīga, LV-1010
Apraksts:

Izglītības, mācību iestāžu obligātā dokumentācija, nodrošinājums ar dokumentāciju (apliecības, žurnāli, liecības, diplomi, atestāti, kvalifikācijas apliecības, izglītības likumdošanas normatīvie akti). Lietvedības dokumentācija u.c..

E-pasts: plusma@plusma.lv